Fin-Kadr Consulting jest firmą z wieloletnim doświadczeniem, zajmującą się kompleksowym świadczeniem usług zarządczych, finansowych i księgowych. Istniejemy na rynku od 2001 roku. Zadowolenie naszych klientów zawdzięczamy wykwalifikowanej kadrze, która zapewnia wysoką jakość oraz szeroki zakres usług. Cechuje nas pełne zaangażowanie w prowadzenie spraw naszych klientów oraz ciągłe aktualizowanie wiedzy. Ofertę kierujemy do wszelkiego rodzaju firm, niezależnie od formy prawnej, formy własności, oraz rodzaju opodatkowania. Zapewniamy profesjonalną pomoc przy pozyskiwaniu funduszy unijnych oraz  źródeł finansowania.

Przeprowadzamy audyty wewnętrzne w celu optymalizacji kosztów przedsiębiorstw, usługi świadczymy także w siedzibie klienta.

Najistotniejszą zaletą zlecenia prowadzenia spraw finansowych innemu podmiotowi jest optymalizacja kosztów. Dzięki outsourcingowi nie ponoszą Państwo wydatków na tworzenie i utrzymywanie stanowisk pracy, kosztów szkoleń kadry, kosztów pochodnych  płac takich jak urlopy, zwolnienia lekarskie, zastępstwa w przypadku nieobecności.  Nawet w przypadku świadczenia usług w Państwa siedzibie dzięki narzędziom komunikacji możemy korzystać z naszego oprogramowania, co także zwalnia Państwa z wielu kosztów.

Kolejnym  ważnym elementem są kwalifikacje. Outsourcing daje gwarancję korzystania z usług doświadczonych i wysoko-kwalifikowanych profesjonalistów, których zatrudnienie na etat byłoby zbyt kosztowne. Koszt współpracy z kompetentnym zespołem finansistów zawsze będzie niższy niż ten, który musieliby Państwo ponieść organizując dział we własnym zakresie.

Ponosimy pełną odpowiedzialność finansową i prawną za rzetelność świadczonych usług.

Kontakt

kom: +48 693 105 156

księgowość
tel: +48 91 488 09 58

kadry
tel: +48 91 434 06 46

fax: +48 91 482 56 08

e-mail: biuro@fin-kadr.pl

formularz kontaktowy

Partnerzy